חלל שמעוצב בדיוק עבורנו
גורם לחיים שלנו להיות הרבה יותר טובים,נוחים ומרגשים

כשהבית שלנו מעוצב בצורה מדויקת ,פרקטית וכמובן נעימה לעין,
החיים שלנו מתנהלים בצורה הרבה יותר טובה ,יותר נינוחה והרבה יותר כיפית.
זה הרי הבית שלנו, המקום הבטוח עבורנו ,זה שאנחנו מבלים בו כל כך הרבה.

השקעה בו זו השקעה באיכות חיים שלנו.

"מהרגע שהכרנו את נעמה ידענו שזה הולך להיות הצלחה, אבל תארנו לעצמנו עד כמה. כל תהליך עיצוב הבית מההתחלה עד סופו בוצע בליווי צמוד של נעמה, תמיכה מלאה, הקשבה והבנה. נעמה עיצבה את בית החלומות שלנו ולא יכולנו לבקש חוויה טובה יותר מזו שקיבלנו. ממליצים בחום הכי רב שיש."
אלינה א

לקבלת פרטים על עיצוב מתאים לבית שלך, אני מזמינה אותך לפנות אליך בטלפון 0524832151
או לאימייל –  naamaetedgi@gmail.com, או למלא את פרטיך בטופס הבא ואצור עמך קשר:

מה יעניק לך עיצוב הבית בליווי שלי?

מה כולל תהליך העיצוב?

שירותי העיצוב מתחלקים לכמה קטגוריות וכל אחת מהן מותאמת לצרכים שלך.
ככל שבחירתך תהיה בשירות מקיף יותר,
כך יהיו לך פחות דאגות וצורך בהחלטת החלטות.

לקבלת פרטים על עיצוב מתאים לבית שלך, אני מזמינה אותך לפנות אליך בטלפון 0524832151
או לאימייל –  naamaetedgi@gmail.com, או למלא את פרטיך בטופס הבא ואצור עמך קשר:

למי מתאימים שירותי העיצוב?

איך אנחנו מתחילים לעצב את הבית שלך?

המסלולים שלי

המסלול המלא

מסלול בליווי מלא וצמוד שלי לאורך כל התהליך שכולל מדידות,קבלת החלטות מהפרטים הגדולים ביותר ועד הקטנים ,בניית תכנית עבודה מפורטת,ימי קניות יחד איתי ,ימי התקנות יחד איתי ...אני איתכם יד ביד מההתחלה ועד הסוף ! מתאים למי שרוצה לעצב בית מלא .

עיצוב אונליין

תכנון ועיצוב חלל אחד או יותר אונליין .
אני מתכננת לכם הלבשה מלאה של חללים שונים מא-ת ואתם מבצעים את הדברים בקצב שלכם בדיוק מושלם כי אתם יודעים בדיוק מה לעשות עם תכנית מפורטת ,איפה לקנות -מהפרטים הכי גדולים ועד האקססוריז .
אתם מקבלים תכנית העמדת ריהוט,תכנון תאורה,תכנון צבע ,הלבשת קירות,טקסטיל,צמחיה ועוד ....לוח השראה מדויק,טבלה תקציבית וקישורים לרכישה וכמובן המלצות על אנשי מקצוע לביצוע

פגישת ייעוץ ממוקדת

הפגישות ייעוץ שלי הן פגישות תאכלס אני מגיעה אליכם כדי לפתור בעיות עיצוביות כדי לדייק לכם חללים ולעשות לכם סדר בראש ובחלל! אחרי 3 שעות פגישה פרונטלית אצלכם בבית או שעתיים באונליין אתם מקבלים ממני רשימה וקישור לכל מוצר או משימה שצריכים לבצע - דגשים חשובים והמלצות התכנון המדויק הוא לגמרי עליי - והביצוע עליכם ! אם אין לכם עכשיו תקציב לרכוש את כל ההמלצות בבת אחת, אתם יכולים לבצע את הדברים צעד צעד בזמן שלכם ולפי התזרים שלכם - בלי לחץ ! השירות קיים גם אונליין !

נעים מאוד, אני נעמה אתדגי

אני מעצבת ועוסקת בהום סטיילינג (הלבשת בתים).
אני עוסקת בעיצוב כבר מעל ל 8 שנים, אחרי שעבדתי כמעצבת מסחרית בקופסא הצהובה (איקאה) יצאתי לעצמאות ואני מנהלת את העסק הפרטי שלי באהבה וכייף גדול ואני עושה בדיוק מה שאני הכי אוהבת לעשות.

אני מאמינה שעיצוב הוא משנה חיים ,לחיות ולעבוד במקום שנעים לנו בו עם נוחיות שמותאמת בדיוק עבורנו גורם לנו להיות הרבה יותר מאושרים ופרודקטיבים והחיים נהפכים לנוחים וטובים הרבה יותר.

אני אוהבת לעבוד בצורה משותפת יחד עם הלקוחות שלי ולהצליח להביא את החלומות שלהם לידי ביטוי וליצור בית שמתאים בדיוק עבורכם .
אני מאוהבת בעיצוב ותמיד ידעתי שזה מה שאעשה בחיים.
אני ממש לא מאמינה בעיצוב שהוא זול או יקר ,אני מאמינה בעצוב נכון ומדויק -מדויק ללקוחות שלי ,לתקופת זמן שבה הם נמצאים ולתקציב שלהם.

אני מעצבת דירות חדשות מקבלן, דירות ישנות ,דירות שכורות ועסקים שונים והתהליך תמיד נעשה בהקשבה מלאה, שיתוף ובעיקר משתדלת שהתהליך יעבור בצורה מהנה, כמה שפחות לחץ וכמה שפחות עומס -אם עובדים בצורה מדויקת זה בהחלט אפשרי .

מה מספרים לקוחות שלי?

לקבלת פרטים על עיצוב מתאים לבית שלך, אני מזמינה אותך לפנות אליך בטלפון 0524832151
או לאימייל –  naamaetedgi@gmail.com, או למלא את פרטיך בטופס הבא ואצור עמך קשר:

תפריט נגישות