חלל שמעוצב בדיוק עבורנו
גורם לחיים שלנו להיות הרבה יותר טובים,נוחים ומרגשים

כשהבית שלנו מעוצב בצורה מדויקת ,פרקטית וכמובן נעימה לעין,
החיים שלנו מתנהלים בצורה הרבה יותר טובה ,יותר נינוחה והרבה יותר כיפית.
זה הרי הבית שלנו, המקום הבטוח עבורנו ,זה שאנחנו מבלים בו כל כך הרבה.

השקעה בו זו השקעה באיכות חיים שלנו.

"מהרגע שהכרנו את נעמה ידענו שזה הולך להיות הצלחה, אבל תארנו לעצמנו עד כמה. כל תהליך עיצוב הבית מההתחלה עד סופו בוצע בליווי צמוד של נעמה, תמיכה מלאה, הקשבה והבנה. נעמה עיצבה את בית החלומות שלנו ולא יכולנו לבקש חוויה טובה יותר מזו שקיבלנו. ממליצים בחום הכי רב שיש."
אלינה א

מוזמנת להשאיר לי פרטים ואחזור אלייך לדייק את הפרטים מול הרצונות והצרכים שלך ונקבע למועד הקרוב ביותר

מה יעניק לך עיצוב הבית בליווי שלי במסלול "רומרז" ?

מה כולל תהליך העיצוב במסלול "רומרז" ?

זה שירות מדויק לעיצוב חלל אחד מאפס או לדיוק שני חללים

מוזמנת להשאיר לי פרטים ואחזור אלייך לדייק את הפרטים מול הרצונות והצרכים שלך ונקבע למועד הקרוב ביותר

למי מתאים המסלול "רומרז" ?

להרבה מאוד אנשים יש טעם נפלא והבנה ברורה של איך ירצו שהבית שלהם יראה וזה חשוב ונפלא אבל קבלת ההחלטות והביצוע זה כבר יותר מדיי בשבילם וכאן נכנסת העבודה של מעצבת – להכווין, לתכנן , לשאול שאלות ,לחשוף את הלקוח בפני כל האופציות שקיימות בשוק ולהוציא כל פעולה לביצוע עד לסוף התהליך עד שנתלית התמונה האחרונה על הקיר .

אם כבר בחרנו לעצב אין סיבה לא לשכור את שירותי עיצוב שיקלו על החיים ויגרמו לדברים לעבור בקלות ושהבית יצא סופר מדויק עבורכם …וכמו שאני תמיד אומרת עיצוב זה לא פריווילגיה זה איכות חיים כי לכולנו מגיע לחיות בבית נח , פונקציונאלי וכן.. גם יפה וקוצר מחמאות

נעים מאוד, אני נעמה אתדגי

אני מעצבת ועוסקת בהום סטיילינג (הלבשת בתים).
אני עוסקת בעיצוב כבר מעל ל 7 שנים, אחרי שעבדתי כמעצבת מסחרית בקופסא הצהובה (איקאה) יצאתי לעצמאות ואני מנהלת את העסק הפרטי שלי באהבה וכייף גדול ואני עושה בדיוק מה שאני הכי אוהבת לעשות.

אני מאמינה שעיצוב הוא משנה חיים ,לחיות ולעבוד במקום שנעים לנו בו עם נוחיות שמותאמת בדיוק עבורנו גורם לנו להיות הרבה יותר מאושרים ופרודקטיבים והחיים נהפכים לנוחים וטובים הרבה יותר.

אני אוהבת לעבוד בצורה משותפת יחד עם הלקוחות שלי ולהצליח להביא את החלומות שלהם לידי ביטוי וליצור בית שמתאים בדיוק עבורכם .
אני מאוהבת בעיצוב ותמיד ידעתי שזה מה שאעשה בחיים.
אני ממש לא מאמינה בעיצוב שהוא זול או יקר ,אני מאמינה בעצוב נכון ומדויק -מדויק ללקוחות שלי ,לתקופת זמן שבה הם נמצאים ולתקציב שלהם.

אני מעצבת דירות חדשות מקבלן, דירות ישנות ,דירות שכורות ועסקים שונים והתהליך תמיד נעשה בהקשבה מלאה, שיתוף ובעיקר משתדלת שהתהליך יעבור בצורה מהנה, כמה שפחות לחץ וכמה שפחות עומס -אם עובדים בצורה מדויקת זה בהחלט אפשרי .

מה מספרים לקוחות שלי?

מוזמנת להשאיר לי פרטים ואחזור אלייך לדייק את הפרטים מול הרצונות והצרכים שלך ונקבע למועד הקרוב ביותר

תפריט נגישות