דירת קבלן בראש העין

דירת ארבעה חדרים בראש העין השייכת לזוג צעיר עם שני ילדים.
הייה להם חשוב שהעיצוב יהיה פרקטי עם נגיעות של צבע וגם שירגיש בייתי ונעים .
הפרויקט נעשה במסלול "קוויקי איקאה" שלי מה שאומר שכל הפריטים הגדולים נקנו באיקאה ופריטים משלימים נוספים נקנו בחנויות עיצוב שונות .
את כל האמנות קיר המשגעת בבית איירה וצילמה קרובה של המשפחה שהיא מאיירת וצלמת מוכשרת ביותר ,לאמנות קיר ללא ספק היתה השפעה גדולה מאוד על הצבעוניות בחלל ואני התאהבתי בה קשות !

בחלל הציבורי הכנסנו צבע בעזרת הריהוט והטקסטיל ואת הקירות השארנו לבנים . בחרנו בספה בגוון טורכיזי שהיא מאוד דומיננטית בחלל יחד עם נגיעות ורודות בכריות נוי .
את הורוד המשכנו בשידת הכניסה ששידרגתי על ידי צביעה בורוד עדין והחלפת הידיות לידיות זהב ,מעל האי במטבח תלינו גופי תאורה בטורכיז שנותנים נגיעה נוספת של צבע טורכיזי .

בחדרי השינה הריהוט הוא בצבעוניות ניטרלית והצבע מגיע מהקירות ומאמנות הקיר . בחרנו גווני טורכיז רגועים שמצד אחד יתנו קפיצה של צבע ומצד שני ישמרו על רוגע כי בכל זאת מדובר בחדרי שינה .
בחדר המשחקים תלינו על כל הקירות מדבקות צבעוניות שכשנכנסים לחדר לרגע זה נראה כמו טפט ,הן מוסיפות צבע וכייף אך בכל זאת שומרות על איזון . בחדר משחקים ישנה גם פינת לימודים קטנה כדי שהבכור שבדיוק עלה לכתה א יוכל להשתמש בה .

אז הנה התמונות שמוכיחות מחדש שעם איקאה אפשר להגיע למגוון רחב של סגנונות ועיצובים וזה עדיין לא יראה כמו אצל השכנים ממול

תפריט נגישות