האקלקטית בגבעתיים

בזוג צעיר ומקסים (ממש אבל) שרכש דירה יד 2 ורצה להלביש את החלל המרכזי ,חדר השינה והמקלחות

כשנפגשנו ודיברנו לא הייה להם סגנון מועדף או כיוון ברור אבל הם ללא ספק אוהבים ומתחברים לצבע ואין שמחה יותר ממני כשלקוחות מבקשים ממני צבע ,זה לגמרי מגרש המשחקים שלי .

אז מה עשינו ?

בחלל המרכזי יש הרבה חלונות ומעט מאוד קירות אז אחת הדרכים להכניס כמה שיותר צבע היא דרך הרהיטים ,בחרנו ספה כחולה ומפנקת ושתי כורסאות שונות מצד אחד אבל עדיין מייצרות הרמוניה מצד שני שיעמדו אחת ליד השניה  .

את קיר הטלויזיה הארוך צבענו בכחול כי בכל זאת יש פה קיר שאפשר להכניס אליו צבע !

בחרנו בשידת טלויזיה במראה נקי ומדויק ובעיקר כזו עם מספיק אחסון

אתם יודעים כמה אני מאמינה שאמנות קיר היא חלק בלתי נפרד מעיצוב הבית ופריט שמכניס המון המון צבע לחלל וגם פה השתמשנו באמנות קיר צבעונית,מעניינת וכזו שמכניסה טאצ' אישי לחלל ,בחרנו אותה בקפידה עד שמצאנו בדיוק את מה שמתאים גם מבחינה צבעונית וגם מחינת החיבור ללקוחות

את החלונות הגדולים טישטשנו והלבשנו בוילונות בתפירה אישית ,עדינה כי אין דרך יותר טובה מלהכניס חמימות לחלל כמו טקסטיל

את המטבח השארנו כמו שהוא מלבד אי ענק שחסם את החלל והחלטנו שעדיף פינת אוכל מנימליסטית ונוחה מאשר אי – הורדנו את האי ובחרנו בשולחן שחור אובאלי עם כסאות תכלת שמתחברים ישירות לסלון וכמובן ששמנו תכשיטי תאורה שצבענו בצע ורוד משגע יחד עם מדפים ופריטים משלימים שמדייקים את החלל ומכניסים עוד נגיעה של צבע .

חדר שינה מלא בכל כך הרבה צבע ומעט מאוד לבן ,כן יש נגיעות בהירות אבל כל הגוונים יחדיו מייצרים פלטה הרמונית ונעימה !

את החדר הלבשנו מאפס ,את הקירות צבענו ב 2 גוונים שונים ליצור יותר עומק ועניין

תכננו 2 ארונות עם מלא אחסון נח ופרקטי ,ראש המיטה הוא ללא ספק עוד פריט שמוסיף טאצ' עיצובי אבל שילוב התמונות שעל הקיר יחד עם השידות צד שהם הקסם של החלל

השידות זה הפריט היחידי שלא קנינו ,הן היו במצב מעולה רק בצבע לא מספיק קופצני,שירן המהממת צבעה אותן וכמובן שהחלפנו ידיות לדיוק מקסימלי .

כמובן שגם במקלחת לא שכחנו לבחור ארון בגוון שיתאים לקירות של החדר שינה ויצור נקודת מבט מעניינת בכל מצב ,את המקלחת לא שיפצנו אבל תכננו ארון בנגרות,תאורה,צראה,מקלחון חדש וכל זה גרם למקלחת להראות חדשה לגמרי .

אפש להציץ גם למקלחת השניה בה תכננו ארון בצבע טורכיז משגע יחד עם תאורה,מראה ועוד פריטים שמשלימים את הלוק הסופי.

תפריט נגישות