הבית בחולון

אל הבית הגעתי ממש שניה לפני רכישת הדירה וקבלת המפתח לפגישה ראשונה והתרשמות
הבית בן 18 במצב מעולה שעבר שדרוג לא קטן
בית עם 4 חדרים מלא באור טבעי נפלא ואנרגיה קסומה, לקוחות כיפים וקלילים שזרמו עם ההצעות העיצוביות שלי והיו חלק בלתי נפרד מהתהליך .

הם ביקשו מראה נקי ומנימליסטי עם נגיעות של צבע שיוסיף חום ורכות לבית, אז ראשונה נבחרה הספה בסלון, ספה קטיפתית עדינה בגוון טורכיז שמלבד זה שהיא הורסת היא גם סופר נוחה ומפנקת
את הקיר הגדול בחלל צבענו בגוון טורכיז אפרפר עדין שמצד אחד יוסיף צבע אבל בעדינות מדויקת.
הריהוט שנבחר לחלל המרכזי הוא עם הרבה נגיעות של קש ,ראטן ועץ בשילוב עם לבן.

החלל המרכזי שהוא חלל פתוח אבל עם קירות בזוויות מה שגורם לחלוקה שלו להיות לא לגמרי סטנדרטית ונדרשה חשיבה של איך לגרום לחלל להישאר פתוח עם מעברים נוחים למרות הזוויתיות בקירות.

תכננו אחסון לאזור הטלויזיה שיש בו לא מעט ארונות אבל המראה שלו הוא נקי ועדין ולא תופס יותר מדיי תשומת לב ושומר על נקיון ויזואלי .
בחרנו אמנות קיר- תמונות גדולות מעל פינת האוכל והספה ולא בקולאז' שיוצר קצת יותר ״עומס״ בחלל וטקסטיל שמוסיף כל כך הרבה-
השטיח שמייצר מסגרת צבעונית ומקפיץ את החלל ,הוילונות הסופר עדינים שמסתירים חלון גדול אבל מכניסים המון רכות וגם אור לחלל וכמובן כריות נוי צבעוניות ומפנקות .
ואיך אפשר בלי צמחיה ירוקה ומשמחת .

פינת האוכל נפתחת ונוחה לאירוח כי זה פרט שהייה מאוד חשוב ללקוחות מכיוון שהם אוהבים לארח ולצידה ארון זכוכית לאחסון כלי הוינטג׳ המקסימים שעברו בירושה מהסבתא ומכניסים עוד קצת עניין וטקסטורה לפינה והרבה הרבה אופי וזכרון נעים .

את המטבח עצמו לא שינינו כי הוא היה במצב נפלא אבל כן הוספנו לו בר שיהיה נוח להשתמש בו גם כאזור עבודה וגם כאזור אכילה יחד עם כסאות מותאמים ואמנות קיר מעודנת שמוסיפה צבע לאזור .

לחדר השינה המרכזי בחרנו הרבה פריטים עשויים עץ בהיר ונגיעות של תכלת וקצת ורוד כי בכל זאת אני חייבת נגיעות מהגוון האהוב עליי וכמובן המון טקסטיל שיוסיף רכות ותחושה חמימה לחלל .

את החדר של הילדה שאוהבת את הצבע הירוק צבענו בצורה סופר מדליקה שכוללת צביעה של חלק מהתקרה וכך נוצרת מסגרת מעניינת , תכננו ארון והוספנו לו ידיות מעניינות , הוספנו שולחן עבודה ופריטים משלימים ומדויקים במיוחד עבורה.

הילד אוהב מאוד את הצבע האדום וגיבורי על , שילבנו בחדר אמנות קיר של גיבורי על שמשתלבת נפלא עם האוסף המרשים שלו שמוצג על מדפים שקופים וצרים , יצרנו פינת עבודה עבורו ובחרנו אחסון מתכת אדום ומדליק לכל המשחקים .

במקלחת הראשית החלפנו את החזיתות הישנות , החלפנו את השיש ובמקומו שמנו בוצ'ר וכיור שמונח עליו וכמובן בחרנו ידיות מדויקות .

כל כך מרגש אותי כל פעם מחדש לראות בית שעיצבתי בתמונות, כל חלל ואיך הרצונות והצרכים של הלקוח הופכים למציאות , לבית מעוצב ומותאם בדיוק עבורם.

תפריט נגישות