הבית במושב

במושב דרומי מוקף בשדות וטבע עיצבתי למשפחה מהממת מספר חללים שהפכו לצבעוניים וחמימים וגם בתוך הבית יש הפתעה אחת מהממת במיוחד -משרד ,ולא סתם משרד אלא כזה שממש קשה לצאת ממנו בעיקר בגלל הנוף המהמם לשדות .

את מיטל ורועי בני הזוג שלהם עיצבתי את הבית והמשרד אני מכירה דרך מיטל שהיא האשת שיווק הטובה ביותר שאני מכירה ובכלל היא אשת המקצוע שאני לומדת ממנה כל כך הרבה .

לחלל הציבורי שלהם הייה כבר בסיס נפלא ורק היינו צריכים לדייק אותו שיתאים גם בצרכים וגם בנראות העיצובית לסגנון של המשפחה ,מה שמעניין הוא שבפרויקט הזה התחלנו מהפריטים הקטנים ואז עברנו לפריטים הגדולים -שזה הפוך לגמרי מתהליך עיצוב סטנדרטי אצלי בכל מקרה .

אז צבענו קיר כניסה באפור נעים שמוסיף המון עניין עליו עשינו קולאז' משפחתי ענקי בשילוב תמונות מטיולים בעולם שאת כולן רועי הבעל צילם . הוספנו ספסל כייפי לנעול נעליים לפני שיוצאים מהבית וממול תלינו מראה שחורה עדינה ומלאת שיק מסטודיו דפני .

בסלון והמטבח החלפנו תאורה, תלינו תמונות נוספות של רועי המוכשר ,הוספנו טקסטיל,החלפנו שטיח לאחד צבעוני ומשגע ,קנינו שולחן ומזנון חדשים ולא מעט צמחיה כי אי אפשר בלי ולא מעט פריטים משלימים שיחד מספרים סיפור ומוסיפים כל כך הרבה עניין לחלל .

את חדר השינה הפכנו מחדר לבן לחדר סופר צבעוני ! צבענו קיר אחד שיש בו לא מעט נישות בצבע כחול מהמם וסופר נועז,החלפנו וילונות בכל החלונות ואת הוילונות על הקיר הכחול השארנו ארוכים כמו שאני אוהבת אבל בעיקר כדי לטשטש נישות בקיר הוספנו שידה צהובה וקופצנית שמתאימה בדיוק לפינה עם אבזור מסביבה ,קנינו שטיח מפנק עם נגיעות של צבע לחמימות וכמובן מסגרנו עוד תמונות משגעות שרועי הבעל צילם,חלקן תלויות על הקיר וחלקן מונחות על מדף .

והמשרד עם הנוף המשגע ….. המשרד הייה בכלל פטיו שמיטל ורועי החליטו לסגור את כולו בזכוכיות ולעשות ממנו חדר עבודה משותף (שניהם עצמאים ועובדים מהבית) הרצפה הוחלפה בפרקט,נוספו וילונות שמוסיפים קצת פרטיות אבל עדיין מכניסים המון אור וכייף ,הוספנו תאורה מהממת וכמובן שולחנות עבודה ואחסון ובצד ישנה פינה כייפית במיוחד עם ספה ירקרקה עדינה שמשתלבת נהדר בנוף וכל המסביב לה שהוא בעצם פינת מנוחה שממש חשוב להצליח לא להרדם בה בזמן העבודה .

תפריט נגישות