הבית בקיבוץ הדרומי

אני שמחה ונרגשת להציג את הבית בקיבוץ הדרומי
הלקוחות -זוג פלוס 3 מתוקים שהם לקוחות מהחלומות ממש ,בנו בית בשכונה החדשה בקיבוץ ,קיבלנו דירת קבלן בת 5 חדרים ,ערומה שאותה הלבשנו מאפס ….
הלקוחות ביקשו בית פרקטי ,מנימליסטי אבל חמים,צבעוני אבל רגוע …
אז באמת השתמשנו בלא מעט צבע אבל השילובים כל כך הרמונים ונעימים שזה גורם לחללים להיות נעימים ורגועים . ברוב הבית תכננתי נגרות מותאמת ללקוחות -כל חלל לפי הצרכים והרצונות של הלקוחות .

אז מה עיצבנו ?
עיצבנו את החלל המרכזי ללא טלויזיה שזה לגמרי מרענן וכייפי ליצור חלל שהוא ללא טלויזיה ,במקום טלויזיה יש רמקולים משגעים בצורת משושים שתלויים על הקיר שלגמרי גונבים את ההצגה ובעיקר סופר פרקטיים בחלל שכזה ,בחרנו בצבעוניות רגועה מאוד עם נגיעות קלות של צבע שעושות שמח בלב ובעיניים .
בחרנו בזוג שולחנות עגולים שיוכלו לזוז בחלל לפי הצורך והנוחיות של הלקוחות
לגבי וילונות היתה בהתחלה התלבטות האם כדאי ואם בכל הפתחים – אני תמיד תמיד אמליץ שכן ולמרות ההתלבטות הלקוחות אמרו שזו אחת ההחלטות הטובות ביותר שעשינו,ברמת הפרטיות כי בכל זאת זה בית קרקע וברמת השמש ואני אוסיף שהרכות שמוסיפים וילונות לחלל זה פרייסלס 😊

בפינת האוכל תכננתי ספריה גדולה מבירץ' שתוכל להכיל מלאאא ספרים כי בני הבית מאוד אוהבים לקרוא וזה חלק בלתי נפרד מחייהם ,הספריה תוכננה עם מידוף בגדלים שונים ליצירת עניין ופרקטיות לאחסון .
בחרנו פינת אוכל עם קצוות מעוגלים למראה רך וזורם .השולחן נפתח לאירוח של משפחה גדולה בשעת הצורך ,מעל השולחן בחרנו תאורה נעימה ויפיפיה באור שהיא מפיצה ובעיצוב היפה שלה .

ממש מול פינת האוכל ישנו קיר ענק שממשיך לאורך כל המסדרון ,אותו צבענו בגוון מרווה עדין ותלינו עליו תמונות שנבחרו בקפידה ותואמים את אופי וסגנוננם של הלקוחות .
הקיר הצבעוני מוסיף המון עניין ומתחבר ישירות לשאר העיצוב בסלון .

את חדר ההורים עיצבנו בגווני אפור ,כחול ונגיעות מתכתיות של שחור .
כל החלל נצבע בגוון עדין של אפור ליצור אחידות נעימה ,תכננתי ארון ענק בנגרות וגם הוא נצבע בגוון אפור בטון אחד כהה יותר מהקיר ליצור עניין ועומק .
הלקוחות ביקשו מיטה ענקית ומפנקת והיא לגמרי תופסת תשומת לב עם הקיר הכחול שבחרנו לצבוע מאחוריה שממש מקפיץ אותה ומוסיף דרמה קסומה …נגיעות מתכת שחורה בחרנו בשידות ,בתאורת הצד ובפריטים קטנים וחשובים בנקודות שונות בחדר .

חדר הילד הגדול הוא אחד האהובים עליי ! חדר מנימליסטי בגווני ירוק עם ארון שתכננו בגוון מושלם של ירוק -והשארנו חלק מהמידוף פתוח לאחסון נגיש ,הוילון הנבחר הוא וילון רומאי שעובד נפלא בחדרי ילדים ….את התמונות בחדר הוא בחר 😊

חדר התאומים הקטנטנים עוצב בגווני כחול ונגרות בגווני בז' שאם ירצו לשנות את החדר בעתיד הארון יתאים בצורה מדויקת ויגדל יחד איתם .

בחדר המשפחה/טלויזיה בחרנו בספה שהופכת לפינת רביצה גדולה וכייפית,צבענו קיר בירוק מהמם ,מיסגרנו מחדש תמונות שהיו של הלקוחות ובחרנו שידה משגעת מתחת לטלויזיה,קשה לראות אבל בצד יש גם פינת עבודה .

ואחרון חביב הנגרות המהממת בצבע כחול יפיפה במקלחת ,נגרות שממוקמת במעבר מאתגר אבל לא יכולנו לוותר עליה,יצרנו אותה בשני עומקים שונים .
יש מקום גם למכונה והמייבש,גם המון אחסון וגם פתח לכביסה .

תפריט נגישות