הבית ברחובות

זהו סיפורו של בית צבעוני ,רגוע ונעים …כזה שחוזרים אליו בסוף יום והוא משרה חמימות ,תחושה של בית ובעיקר סופר פונקציונאלי ללא מניירות ועומס מיותר

את הבית ברחובות התחלתי לעצב עוד לפני שבכלל היה מפתח לדירה.

הדירה בת 5 חדרים בה גרים זוג קסום ויורש עצר קטן .
80% מהפריטים נקנו מאיקאה ,חלק מהפריטים הגיעו עם הלקוחות ועוד 20% נקנו במקומות שונים
אני מאוד אוהבת ומאמינה בפריטים של איקאה אבל אני אוהבת ממש לייצר התאמה מוחלטת כשאני מעצבת ויש פריטים משלימים בחנויות נוספות שפשוט מדייקים את העיצוב שלי בצורה המקסימלית .
אחד הדברים שהכי חשובים לי כמעצבת הוא תכנון מקדים ותכנון תקציבי כך שמגיע הרגע לקניית הפריטים ברור מאוד מה קונים וכמה בדיוק עולה כל דבר ואז אין הפתעות .

בתוך התכנון המקדים תמיד אני חושבת איפה אפשר לחסוך ולשדרג כך שיראה מדליק ומעוצב אבל בכל זאת ייחודי וגם ובלי הוצאות מוגזמות איפה שלא צריך .
במהלך הפרויקט היו כמה וכמה פריטים שידעתי שפשוט נשדרג אותם שהם גם ייראו סופר ייחודים וממש יקפיצו את האזור שבהם הם נמצאים וגם לא נצטרך להוציא עליהם המון המון כסף .

אז מה בעצם עשינו ?
הדירה היא דירת קבלן שהגיעה עם מטבח מוכן ,תכננו לו אי באיקאה עם מקומות ישיבה ואחסון ,הוספנו גם מדפים על הקיר שיהיו גם פרקטיים וגם דקורטיביים וכמובן תאורה ופריטים משלימים .
בכניסה בחרנו שידת מגירות מעץ שהיא סופר פרקטית אבל הייתה מעץ אורן פשוט אז שידרגנו אותה בעזרת צבע תכלת נעים והחלפת ידיות (2 סגי ידיות שונות) שיקנו מראה מעניין ומדליק בכניסה ושכמובן יהיה פרקטי להנחת כל החפצים הקטנים של היום יום ,מעליה תלינו מראה עגולה שתמיד נחמד שיש בכניסה/יציאה מהבית .
את הסלון הלבשנו ממש מאפס ,מצד אחד הלקוחות ביקשו מראה נקי אבל עדיין חמים וצבעוני ואת זה עשינו בעזרת אמנות קיר וטקסטיל מעניינים וכמובן המון צמחיה .
שידת הטלויזיה היתה קיימת ושידרגנו אותה למראה רענן וחדש-החלפנו לה חזיתות לחדשות עם טקסטורה של משושים והחלפנו את הרגליים המרובעות שהיו לרגליים מעודנות וככה היא ממש קיבלה חיים חדשים
פינת האוכל הייתה קיימת ,הוספנו על קיר באזור זוג תמונות מעודנות ותאורה שאותה צבענו בכחול נועז שמתחבר ישירות לסלון .
חדר השינה של ההורים הגיע עם מיטה וזוג שידות צד שהיו בסיס ניטרלי נפלא ,הוספנו צבע בקיר אחד וטפט משגע (תסתכלו ממש טוב) בקיר השני ,הוספנו שידה לאחסון קטן (שידת איקאה שהחלפנו לה ידיות) וכמובן תאורה ,טקסטיל ואמנות קיר שעושים את כל ההבדל
החדר של הילד כייפי וצבעוני אבל לא עמוס מדיי ….בחרנו מיטה מנימליסטית כזו שיוכל לגדול איתה לעוד כמה שנים טובות ,טפט מקסים בגווני כחול שממש מקפיץ את החדר יחד עם אחסון צבעוני ,אמנות קיר יפיפייה ,שטיח ופוף מפנק לפינת הקריאה .

בבית ישנו גם חדר משחקים שהוא משותף עם חדר ארונות,יש בו אחסון ייעודי לכל דבר וכמובן אזור משחק ויצירה .
חדר האורחים מיועד בעיקר לאירוח והשקענו בקיר מעניין עם צבע ואמנות קיר משגעת .

תפריט נגישות