הבית של יעל בחיפה

אני שמחה וגאה להציג את אחד הפרויקטים האהובים עליי…. הבית של יעל רופמן
את הבית של יעל עיצבתי במסלול העיצוב שלי "קוויקי איקאה " מה שאומר ש 98% מהבית הוא איקאה !!!
כשהגעתי אל יעל בפגישה הראשונה הבית הייה כמעט ריק לחלוטין (צירפתי תמונות של לפני בסוף ) בתהליך של שבועיים ,ב3 פגישות שהן – פגישת היכרות ,יום קניות ויום התקנות עיצבתי לה סלון ,חדר שינה ומשרד כשכל אחד בעל אופי שונה ונועז .
יעל בחרה במסלול "קוויקי איקאה " המורחב שהוא בעצם נותן את האפשרות לקנות פריטים משלימים נוספים במקומות שהם לא איקאה. במקרה של יעל בחרנו לקנות אמנות קיר מחנות און ליין. בחרנו בפרינטים צבעוניים שנותנים תוספת צבעונית ואמיצה לחללים .
תהליך העיצוב הייה כל כך כייפי ומפרה ,יעל ידעה שהיא אוהבת צבעוניות נועזת וחיה … הייה חשוב לה שהחללים יהיו חמימים ,שיהיה נעים לארח בבית ומכיוון שיעל היא בעלת עסק לטיפול באכילה רגשית ומצלמת לא מעט סרטונים מהבית הייה חשוב לה שהמשרד יראה טוב כדי שתוכל לצלם ממנו עם רקע מעניין וצבעוני ולא עוד סתם קיר לבן .
את הסלון עיצבתי בגווני צהוב עם נגיעות של שחור לבן . בסלון ישנם לא מעט חלונות ובעזרת 2 גווני וילונות כיסינו את החלונות ויצרנו מראה אחיד ונעים לעין שנותן את תשומת הלב לפריטים שקיימים בחלל ולא למה שרואים החוצה ממנו . ליעל הייה חשוב לשמור על מנימליזם ולא להעמיס על החלל ולכן בחרנו רק בפריטים שימושיים ולא העמסנו בפריטים שאינם נחצים .
חדר השינה עוצב בגוונים רגועים עם נגיעות קטנות של אדום שמקפיצות את החלל ומוסיפות המון עומק . גם בחדר השינה ישנם חלונות גדולים אותם בחרתי לכסות לחלוטין בוילון בצורה אחידה ,מה שנותן מראה נקי ונעים יותר לחלל .
הצבע הראשון שיעל רצתה למשרד הייה וורוד נועז ,איתו צבעתי את השידה שהיתה מעץ חשוף שהוספתי לה גם ידיות חדשות ומעניינות יותר . הצבע הוורוד נתן את הטון הראשי ולפיו בחרנו את התמונות הנועזות שממש משנות את פני המשרד . שאר הפריטים נבחרו בצבעים רגועים ועדינים כדי ליצור הרמוניה נעימה .
אז כן ….ככה נראה לו בית שעוצב עם 98% פריטים מאיקאה !!! זה לגמרי אפשרי ואפילו יכול להראות נפלא 🙂 כשמדייקים בבחירות ומייצרים הרמוניה צבעונית מדויקת אפשר להפוך כל חלל לפונקציונאלי וסופר מעוצב 😀
אל תשכחו להציץ בתמונות האחרונות לראות איך הכל הייה לפני ….

תפריט נגישות