הצבעונית ביבנה

הרומן שלי עם המשפחה התחיל ביום סופר מיוחד בחיי (והם לגמרי הופתעו שעניתי לטלפון),כמה ימים אחכ כבר קבענו להיפגש בבית ,דירת קבלן שלשמחתנו בעקבות הקורונה היתה מוכנה טיפה לפני הזמן כך שבחלק מתקופות הסגרים הם למדו להכיר את הבית החדש .

את הבית עיצבתי כשבאמצע 2 סגרים (זמן קורונה) ונעשו לא מעט הזמנות אונליין אבל שום דבר לא עצר אותנו והתהליך הייה כייפי ומלא בהתרגשות ועשייה.

הלקוחות הם משפחה צעירה שעברה לעיר חדשה בדיוק בשנת קורונה הזויה לדירת 5 חדרים אותה עיצבנו עם המון צבע ,טקסטורות ותזכורת לפרידה קאלו פה ושם …כי זה לגמרי בית של נשים חזקות

בחלל הציבורי יש לא מעט צבע אבל בגלל החזרתיות של הגוונים נוצרת הרמוניה כך שאין עומס ויזואלי -מצד אחד המון צבע אבל עדיין הכל הרמוני ונעים .

הטורכיז והורוד לגמרי שולטים בחלל המרכזי-זה מתחיל בצבע קיר טורכיז בסלון ,רמיזות בתמונות וקלאפה אחת צבעונית במיוחד במטבח ,הורוד שקופץ לו בכורסא ובהשידה מתחבר נפלא לטורכיז ….אני מודה שבהתחלה חשבתי לבחור בגוונים בהירים יותר אבל האשה לגמרי לקחה אותי אל מקום נועז ושמח יותר בכל מה שקשור לצבע ואני ממש שמחה על כך

את המטבח שהגיע כסטנדרטי ולבן שידרגנו באמצעות קלאפה צבעונית,ידיות זהב מקפיצות שהחלפנו ,מדפים צבעוניים ופריטים משלימים שפשוט עושים את ההבדל .

את חדר ההורים צבענו בשני צבעים שונים לחלוטין וכך יצרנו אזורים שונים בחלל ,החדר מרווח ומואר ומלא בטקסטורות מעניינות בשטיח,בגב מיטה מרופד,בתאורה ועוד ….בחדר גם שידרגנו שידת מגירות לבנה של איקאה בעזרת צבע צהוב ותוספת תלייה לתכשיטים שיצרנו בצד השידה עם ידיות זהות למגירות .

חדר השינה והמשחקים של הבנות מלאים בקסם וצבעוניות ובפרטים סופר מיוחדים -מהטפט,רגלי השידה שנוספנו ,התאורה המיוחדת והתמונות – כמו שאני תמיד אומרת הקסם נמצא בפרטים הקטנים ובצבע !

הבנות קוראות המון ויש להן פינת קריאה עם ספרים שמשתנים כל כמה ימים על המדפים (רעיון גאוני של האמא)

ואחרון חביב המשרד ! מנימליסטי נעים ,עם קצת צבע,אמנות קיר משגעת והרבה קסם .יצרנו מקום מאוד חשוב בטח בתקופה שכזו שעובדים גם מהבית .

תפריט נגישות