תל אביבית מנימליסטית וחמימה

הבית במרכז תל אביב
מתרגשת ושמחה להציג את הבית הקסום הזה …
הלקוחה ואני מדברות כבר כמה שנים עם רצון לעצב את הבית שלהם והנה עכשיו הכל קרה ועיצבנו להם בית חמים וקסום..
זו לקוחה עם טעם מעולה והיא יודעת בדיוק מה היא אוהבת ויחד יצאנו למסע כייפי של עיצוב .
הלקוחות הם זוג פלוס 2 שעברו מדירה גדולה לדירה קטנה יותר ומלאה בפוטנציאל !
האתגרים שהיו לנו הם בעיקר בחלל המרכזי ,למצוא את ההעמדה המדויקת ביותר , אחסון שגם יראה טוב וגם יתן מענה ותאורה מדויקת שעשתה שינוי מדהים !
את הספה מיקמנו עם הגב למעבר ויצרנו הפרדה בין הסלון לכניסה לבית ששם גם נמצאת פינת העבודה והאחסון….
יצרנו יחידת נגרות סגורה שמסתירה בתוכה את כל מה שלא צריך לראות בחוץ וגם מאחסנת לא מעט פריטים שלא הייהמקום עבורם , האחסון מאוד מנימליסטי ומשתלב נפלא עם הצבעוניות בחלל ומאפשר לייצר בתוכו העמדה של אקססוריז בחלק הפתוח לעוד עניין וכייף .
בחרנו בצבעים חמימים של בז’, חמרה וכמובן ירוק מושלם בכמה גוונים שבאים לידי ביטוי בכמה נקודות כמו הספה , אמנות הקיר וספסל הטלויזיה.
מכיוון שאין שכנים ממש ממול והלקוחות מאוד אוהבים את האור הנעים והטבעי בבית הם החליטו לוותר על הוילונות.
בפינת האוכל בחרנו בשולחן עגול עם רגל מאסיבית ויפיפיה עם כסאות שונים אבל עדיין שמדברים באותה השפה , השולחן כמובן נפתח כי זה בית שמארחים בו .
התאורה היחודית שבחרנו לחלל המרכזי איפשרה לחבר ממנה גוף תאורה נופל ומעניין שממוקם בדיוק מעל פינת האוכלוככה יש חיבור מעניין ואחיד בכל התאורה בחלל.
חדר הילדים הייה מעט טריקי מכיוון שיש בו כמה חלונות והחלל קטן , לא הצלחנו למצוא קיר שיכיל אחסון בצורה מקסימלית אז מה שעשינו זה יצרנו ארון עם חלק גבוה ושני חלקים צדדיים נמוכים בהתאם לחלונות וממש מתחת לחלונות יצרנו אזורי ישיבה כייפים ופרקטיים- זה גם נראה טוב וגם מדויק לחלל
כמובן שצבענו את החלל בצבע כחול משגע ואמנות הקיר שתלינו מייצרת את כל הקסם 😍
חדר השינה של ההורים נצבע בגוון בז׳ – כרמל ליצירת חמימות מפנקת , בקיר החיצוני ישנו חלון ענק !!! שדרש וילוןבתפירה מקצועית – בחרנו בבד לבן רך ונשפך שמוסיף חמימות ולא פחות חשוב הוילון מייצר פרטיות …
בחרנו באמנות קיר שמקפיצה את החלל ונותנת טוויסט מעניין.
תודה ללקוחות המקסימים על המסע הכייפי הזה לעיצוב הבית המשגע הזה ….

תפריט נגישות