תל אביבית עם ספה לבנה

הכל התחיל בספה אחת לבנה ….
,הלקוחה אמרה לי "אני יודעת שזה ממש אמיץ מצידי אבל הדבר שאני הכי רוצה בדירה זה ספה לבנה!"
ואני לא אומרת לא ללקוחות שלי, אז התחלנו בספה לבנה והמשכנו לבנות את הקונספט העיצובי של הבית עם הרבה גוונים בהירים ונגיעות קלות של צבע ליצירת חמימות ועומק .
הדירה היא דירה תל אביבית בת שני חדרים ,קטנה וסופר שיקית,היא משמשת כדירת מגורים וחלק מהזמן גם מושכרת כדירת אירוח ב AIRBNB
ללקוחה הייה חשוב לשמור על מנימליזם יחסי אבל שיהיה בדירה את כל מה שצריך כדי לחיות בנוחות ועל הדרך כמובן שיראה טוב ,כשאין ילדים ובעלי חיים בבית אז בהחלט אפשר לתחזק דירה עם גוונים בהירים בכל מקום .
את הדירה הלבשנו ממש מאפס ,בחלל הציבורי בחרנו כמובן ספה לבנה וגם את שאר הריהוט בחלל מלבד הכורסא בחרנו בלבן ,רצינו ליצור תחושה של חלל מרווח אך עם זאת נעים וחמים ,את מירב הצבע והעניין הכנסנו דרך טקסטיל ופריטים משלימים צבעוניים (יחסית) ועל הקירות הוספנו לא מעט אמנות קיר מעניינת שמכניסה המון אופי לחלל ,הוספנו גוף תאורה שעשינו לו שדרוג קל שכלל צביעה ופירוק של כמה חלקים שלא אהבנו בכדי לקבל את הגוף שרצינו …לא תמיד מוצאים בדיוק את הפריט הנכון אז צריך לחשוב איך עושים אותו כזה .
באזור המטבח יצרנו דלפק מנימליסטי עם 2 כסאות ליצור פינת אוכל קטנה ונוחה .
בחדר השינה בחרנו במיטה לבנה קלאסית עם 2 שידות צד ששידרגנו בעזרת צבע וידיות כמו שאני אוהבת ,הוספנו תאורה פרקטית ונוחה וטקסטיל ליצירת חמינות ,הכל נעשה גם בחדר שינה עם בסיס לבן ונגיעות קלות של צבע .
במרפסת המתוקה הוספנו פינת ישיבה וכמה צמחים כי מרפסת בתל אביב זה לא מובן מאליו .
אני בהחלט יכולה להגיד שזה הייה פרויקט יוצא דופן עם הסגנון המדויק והמעודן ואני נהניתי מכל רגע בפרויקט ,תמיד כייף לצאת מחוץ לקופסא ולעצב פרויקט שונה ואמיץ

תפריט נגישות